BOLI CIĘ ZĄB?

Twój ząb niespodziewanie zaczął boleć? Czas odwiedzić dentystę. U nas otrzymasz szybką diagnostykę

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 9:00 - 15:00

UMÓW WIZYTĘ

Telefonicznie: 500 700 979 lub 63 272 22 33
Osobiście: ul. 3-go Maja 18, Koło

Informacje o nas

Witamy państwa na stronie Centrum Stomatologiczno-Lekarskiego w Kole
Centrum Stomatologiczno - Lekarskie w Kole powstało w 2000 roku. Już od kilkunastu lat świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu stomatologii  ogólnej, estetycznej, zachowawczej, ortodoncji oraz chirurgii stomatologicznej i protetyki. W ciągu tego okresu objęliśmy opieką wielu pacjentów z miejscowości: Koło , Konin , Turek oraz najbliższych okolic - zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W ramach kontraktu z NFZ oferujemy leczenie ortodontyczne dzieciom do 13 roku życia.

Kierując się przede wszystkim dobrem i wygodą naszych Pacjentów, dysponujemy obecnie pięcioma gabinetami stomatologicznymi, wyposażonymi w najnowszy sprzęt medyczny. Dzięki pasji i zaangażowaniu stale podnosimy kwalifikacje i standardy leczenia naszych Pacjentów.

Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej i zachowawczej, ortodoncji, a także chirurgii stomatologicznej oraz protetyki, współpracujących ze sobą na każdym etapie obsługi stomatologicznej pacjenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejść indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta i rozwiązać wszystkie jego problemy stomatologiczne.

Świadectwem stosowania najnowszych metod i technologii w naszym Centrum Stomatologiczno-Lekarskim jest przyznany certyfikat jakości ISO w 2010 roku.

Naszym największym celem jest zaspokojenie potrzeb stomatologicznych naszych pacjentów, a tym samym zdobycie ich zaufania. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich  czuł się usatysfakcjonowany, ponieważ miarą naszych sukcesów jest zadowolenie pacjentów.

Przeprowadzone metamorfozy

KONTAKT

  • Stomatologia Koło
    ul. 3 Maja 18, Koło
    tel: 500-700-979 lub 63 272 22 33
  • Media społecznościowe:
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO